Strážska cesta-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo bez EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Zvolen

Vyriešený
meno
Lukáš Bartošovič 21. apríla 2019

Čo? tuningom a počasím opotrebovaný opustený postarší Fiat Bravo (r.v 1998) v modrozelenej metalíze, vozidlo nemá ani jednu tabuľku EČV a pod jeho prednou časťou je kaluž oleja
Kde? parkovacia plocha prislúchajúca k bytovému bloku Strážska cesta 17-23, vozidlo stojí zhruba oproti vchodu č.19, podľa katastrálnej mapy je plocha spravovaná mestom https://bit.ly/2Gl0iwE

-- ďalšie údaje --
dodatočne zistené EČV: ZV-205DB
číslo VIN: ZFA18200004662812
TK aj EK neplatné: oboje do 02.10.2018
nálepka EK: SKJi 389 246
nálepka TK: SKIi 923 493
PZP platné: Kooperativa, 6584996856, 12.06.2015 - ...

poprosím preveriť a potom najlepšie odtiahnuť, ďakujem

24. máj 2019

peter

preco to neriesite?
24. máj 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
11. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Mestská polícia vo Zvolene prijala a eviduje podnety ohľadne dlhodobo odstavených vozidiel a poverení príslušníci MsP vykonávajú k jednotlivých prípadoch šetrenie. Samotné odstraňovanie týchto vozidiel je však o časovo náročný proces vzhľadom na potrebné úkony predpísané legislatívou.
Kto? Mestská polícia vo Zvolene

Martin Svatuška
referent pre styk s verejnosťou
Mesto Zvolen
15. august 2019

Lukáš Bartošovič

no, niekedy staci aj samotny zaujem kompetentnych o vozidlo a jeho majitela - pred par dnami tento unikatny tuningovy "kusok" zmizol spred Strazskej 19 a nenasiel som ho ani v sirsom okoli
20. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

vozidlo bolo odstránené.
Kto? Mestská polícia vo Zvolene

Martin Svatuška
referent pre styk s verejnosťou
Mesto Zvolen

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania