Strážska cesta-cesta-rozbitá (väčší úsek)

Zodpovednosť za riešenie: Zvolen

V riešení

prosim vas nech sa uz zobudia kompetentni,ale podla fotiek vidiet ake toje. kanalizacia upchata,ze sa neda dostat ani do aut. cesta robita,prepaduva sa. Boli by sme radi,keby sa s tym nieco spravilo. dakujem a cakame napravu.

29. november 2019

Žigmund Branimír Hronsecký

Prosím vás, v akom stave je riešenie tohto podnetu.
30. november 2019

peter

žiadne riešenie,vôbec to neriešili.
30. november 2019

Žigmund Branimír Hronsecký

To chápem, ale chcem to počuť od mesta.
10. január 2020

Lukáš Bartošovič

ono je to v skutocnosti trochu dalej, tak zhruba od Strazskej cesty 31 (a vyssie cisla)
na veci vsak nemeni, ze cesta je naozaj v zlom stave
kto zodpoveda za predmetnu parcelu s cestou slabej kvality? podla katastralnej mapy je to mesto https://zbgis.skgeodesy.sk/mkzbgis/c/ge7w2
poprosim(e) si vyjadrenie k podnetu, dakujem(e)
04. máj 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Strážska cesta je dlhodobo navrhnutá na rekonštrukciu, kvôli vysokým nákladom a časti nevysporiadaných pozemkov však nie je možné urobiť tak naraz. Momentálne je schválená a v rozpočte krytá 1. etapa rekonštrukcie - časť medzi križovatkou pri SBD a Ertlovou ulicou. V prípade schválenie financií na ďalšiu časť, môže byť následne rekonštruovaná aj časť medzi Ertlovou a ďalšou križovatkou.

Martin Svatuška
referent pre styk s verejnosťou
Mesto Zvolen
18. jún 2020

peter

Dobry den,opäť plavame. všetky odtoky sú upchtate, to nemá nič spoločné s rekonstrukciou. Len ich tlakom precistit. Ani do áut sa neda ísť. pridavam foto.
20. august 2020

Lukáš Bartošovič

dobry den, tu je zopar zaberov z jula a augusta na mlaky krasliace predmetnu ulicu, vsetko hodina-dve po dazdi... pocas alebo tesne po to bolo istotne horsie
24.07.2020 (1, 2), 29.07.2020 (3), 18.08.2020 (4, 5)

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.