T.G.Masaryka-Cesty a chodníky-iné

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

Neriešený
meno
Ondrej 24. augusta 2019

Chýbajúci priechod pre chodcov medzi ulicami Balkán, Lesnícka, Unionka a autobusovou stanicou (tiež Lidl, univerzitou, univerzitným parkom a priľahlými ulicami,...). Obyvatelia ulíc Balkán, Lesnícka a Unionka prechádzajú cez dvojprúdovú cestu v mieste cca 50 metrov od kruhového objazdu smerom ku Kauflandu. Je to nebezpečné najmä pre dôchodcov a mamičky s malými deťmi, keďže je potrebné prekonať niekoľko obrubníkov. Riešenie je vo vybudovaní priechodu pre chodcov v blízkosti kruhového objazdu a vybudovaní chodníka, ktorý prepojí končiaci chodník na ulici Balkán s priechodom pre chodcov.

27. august 2019

Kaliy

Predpokladám, že nemáte vodičský. Takže. Prechod pre chodcov v blízkosti kruhového objazdu pri tejto premávke je budúcou katastrofou. Zvlášť pri tej frekvencii premávky ako je tam.Cesta je vo vlastníctve BBSK a teda obracajte sa tam. Bolo by vhodné najprv zistiť majiteľa a otravovať jeho. Mesto za tento stav ozaj nemôže.
04. september 2019

Ondrej

Keďže som aktívny vodič a veľmi dobre poznám situáciu s nebezpečným prechádzaním chodcov cez dané miesto poprosím o vymazanie tohto podnetu. Podnet postúpim priamo na BBSK. Ďakujem
10. september 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet sme preposlali BBSK.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
25. január 2020

Lukáš Bartošovič

dobry den, vyjadrili sa prislusne utvary BBSK?
pripajam sa ku skeptickemu pohladu, ja ako chodec by som cez takyto priechod dobrovolne neprechadzal, maximalne prebehol, co mozem aj bez neho (napriklad na oznacenom mieste prirodzeneho pohybu chodcov)
radsej by som pouzil (aj pouzivam) priechod pobliz zeleznicnej stanice https://goo.gl/maps/uh44PVwbWW8eJG1S8
v pripade, ze by som mal namierene od Kauflandu na Balkan a premavka by bola husta, s istym odporom, no predsa by som radsej volil podchod, tento https://www.odkazprestarostu.sk/zvolen/podnety/61407/balkan-osvetlenie-chybajucenedostatocne
27. máj 2020

Tomas Satala

Mladym ludom ktori prebehnu cez cestu nieje prechod potrebny. Myslite ale prosim na rodiny s kocikom alebo starych obyvatelov sidliska. S predmetnym prechodom by predsa pri trochu snahy nebol ziadny problem. A nebezpecnost jeho umiestnenia nieje opodstatnena.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania