Dobronivská cesta-krík-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: Zvolen

Vyriešený
meno
talakk 27. augusta 2019

Dobrý deň. Chcem sa spýtať, či pod zámkom na jeseň nasadené kríčky, ktoré majú byť náhradou za vyklčovaný živý plot, sa sadili len aby sa povedalo, alebo by mali skrášľovať priestor. Lebo zatiaľ tomu nič nenasvedčuje a kríčky v tej húštine trávy ani nie je vidieť. A tiež by ma zaujímalo, či máme dákych aktivačných pracovníkov a kde by sa človek dozvedel, aké a kde majú rajóny.Ďakujem.

20. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

okolie kríčkov je aktuálne vykosené, je pekne vidieť, ako niektoré z nich už aj kvitnú. Čo sa týka aktivačných pracovníkov, harmonogram ich prác sa robí podľa aktuálnej potreby, nakoľko ich je čoraz menej. Oproti roku 2015, keď ich bolo viac ako 120, je to v tomto roku už len 11 ľudí.
Kto? Odbor výstavby, životného prostredia a dopravy MsÚ vo Zvolene

Martin Svatuška
referent pre styk s verejnosťou
Mesto Zvolen

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania