Ľ.Štúra ulica

Uzavretý
 
meno užívateľa

Ľ.Štúra-osvetlenie-chýbajúce/nedostatočné

Ľ.Štúra
30. septembra 2021 Komentáre1 Hodnotenie0
November 2020
V riešení
 
meno užívateľa

Ľ.Štúra-chodník v zlom stave

Ľ.Štúra
15. novembra 2020 Komentáre0 Hodnotenie0
Júl 2020
Vyriešený
 
meno užívateľa

Ľ.Štúra-zastávka MHD-znečistená

Ľ.Štúra
31. júla 2020 Komentáre1 Hodnotenie1
Uzavretý
 
meno užívateľa

Ľ.Štúra-nevhodné strihanie kríkov

Ľ.Štúra
16. júla 2020 Komentáre0 Hodnotenie0
Máj 2020
Uzavretý
 
meno užívateľa

Ľ.Štúra-krík-suchý

Ľ.Štúra
28. mája 2020 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Ľ.Štúra-nesprávne zostrihané kríky

Ľ.Štúra
10. mája 2020 Komentáre0 Hodnotenie0
Január 2020
Vyriešený
 
meno užívateľa

Ľ.Štúra-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo bez EČV, bez platnej TK a EK

Ľ.Štúra
26. januára 2020 Komentáre4 Hodnotenie1
August 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Ľ.Štúra-MHD-technické problémy

Ľ.Štúra
05. augusta 2019 Komentáre1 Hodnotenie0
Júl 2019
Neriešený
 
meno užívateľa

Ľ.Štúra-trávnatá plocha-nepokosená

Ľ.Štúra
15. júla 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
Apríl 2019
Vyriešený
 
meno užívateľa

Ľ. Štúra-cyklotrasa-neoznačená

Ľ.Štúra
09. apríla 2019 Komentáre2 Hodnotenie0
November 2016
Vyriešený
 
meno užívateľa

Bežkovanie

Ľ.Štúra
20. novembra 2016 Komentáre0 Hodnotenie0
Marec 2016
Vyriešený
 
meno užívateľa

Znečisteny priestor na ihrisku na ulici Ľ.Štúra oproti bille

Ľ.Štúra
14. marca 2016 Komentáre2 Hodnotenie0
September 2014
V riešení
 
meno užívateľa

Prechod cez vojenský panelák na západe.

Ľ.Štúra
11. septembra 2014 Komentáre14 Hodnotenie1