Športovcov-dlhodobo odstavené vozidlá-nezistené EČV a TK a EK

16. august 2019
Zodpovednosť: Určuje sa
Zaslané samospráve

Pred bytovkou na ulici športovcov číslo 80 stoja už niekoľko rokov 2 nepojazdne auta a od minulého roka aj tretie. Podľa informácií všetky patria jednému majiteľovi to ci majú platné STK a značky povedať bohužiaľ neviem ale bolo by na čase odstrániť tento problem. Zbytočne zaberajú miesta pre pojazdné auta a pre návštevy. Ďakujem

Verejné osvetlenie

18. jún 2018
Zodpovednosť: Košeca
Vyriešený

Skolska, Prudy uz treti den bez osvetlenia. Predtym niekolkokrat do tyzdna, niekedy vypadok od cca 21,15hod. Prosime o napravu!

Odvod dažďovej vody

26. október 2017
Zodpovednosť: Košeca
Vyriešený

Chcel by som sa informovať akým spôsobom bude osadený žľab na odvod dažďovej vody z cesty v úseku Železničnej ulici pred RD č.616,617 a 615, nakoľko sa jedná o pravotočivú zákrutu so sklonom k pozemkom uvedených RD. Ďakujem

Most v Nozdroviciach

12. september 2017
Zodpovednosť: Košeca
Vyriešený

Dobrý deň. Takto vyzerá most cez potok v Nozdroviciach ! Čo sa skrýva pod vodou je asi každému jasne. 3 roky sľubov od starostu a náprava v nedohľadne. Dokedy budeme čakať , až sa stane neaký úraz alebo škoda ? Alebo čakáte na ďalšiu zimu, aby voda a mráz dokončili skazu ? Ďakujeme starosta !!! Ing. Ďurech Jozef


Viac podnetov Aplikácia Nahlásiť podnet

5 otvorených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 1
Trend: Stúpajúci (+1)


12 vyriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: -
Trend: Bez zmeny


0 neriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: -
Trend: Bez zmeny


viac »