Droty ponad hlavami

18. september 2018
Zodpovednosť: Krásno nad Kysucou
V riešení

dobry den,lavka cez rieku Bystrica pri byvalej kotolni ma pretrhnute jedno z nostnych lan,hned pri zemi zo strany sydliska struhy.Zamestnanci mesta tadial chodia den co den bude sa s lavkou nieco robit? A druha vec mesto nam z roka na rok okraslieva budeuje sa velka poklona zato kolko uslia to stoji len by to este chcelo poschovavat vsetke vedenia zo stlpov do zeme tak ako sa to robi v okolitych krajinach. Napr .bezdrotovy rozhlas by mohlo urobit mesto. Nevedelo by mesto poziadat vlastnikov jednotlivych vedeni skraslit nase mesto este takto? Este raz velka vdaka za robotu ktoru robyte je to vidno v kazdej casti mesta.

Nedorobené chodníky

17. september 2018
Zodpovednosť: Krásno nad Kysucou
Zaslané samospráve

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, kedy plánujete opraviť na ul. 1.mája nedorobené chodníky. Na začiatku práce nás firma ubezpečovala, že keď nám dvor rozkopú, tak to prídu aj opraviť, ale bohužiaľ nikto nikde. Poprosím Vás o reakciu. Ďakujem

Prehnitá šachta a staré panely medzi bytovkami

05. august 2018
Zodpovednosť: Krásno nad Kysucou
V riešení

Dobry den, medzi tretou a druhou bytovkou na ulici Struhy sa nachadza stara nebezpecna sachta a stare panely, z ktorych trcia nebezpecne roxorove tyce. Do sachty moze kedykolvek spadnut nejake dieta, nakolko nie je nijako zabezpecena. V bytovkach byva kopec malinkych deti, bolo by viac ako ziaduce dat tento stav do poriadku kvoli ich bezpecnosti.


Viac podnetov Aplikácia Nahlásiť podnet

23 otvorených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 2
Trend: Stúpajúci (+1)


11 vyriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: -
Trend: Bez zmeny


6 neriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: -
Trend: Klesajúci (-1)


viac »