Detské ihrisko pri Mestskom úrade

10. máj 2018
Zodpovednosť: Krásno nad Kysucou
Vyriešený

Dobrý deň, chcel by som upozorniť na poškodenú drevenú hojdačku na detskom ihrisku na námestí. Na hojdačke odpadli skrutky ktoré držia drevený hranol, treba kúpiť maticu a zaskrutkovať. Na kryte na pieskovisku sú odpadnuté koliečka a ťažko sa zatvára a otvára a pieskovisko je zašpinené výkalmi zvierat ( osobne som už 3 x vyhadzoval exkrementy. ) Piesok by bolo treba vymeniť za čistý a hlavne vymeniť kolieska

Spomalovače na sídlisku Struhy

07. apríl 2018
Zodpovednosť: Krásno nad Kysucou
Neriešený

Dobrý deň, rád by som sa opýtal, či má mesto v záujme zvýšiť bezpešnosť na sidlisku Struhy. Vodiči si pomaly z tejto cesty robia pretekársku dráhu a sám viete, bývate tu, že je to viac menej obytná zóna kde sa kedysi hrávali deti na ceste. Teraz sa nehrávajú, ale už ani same nechodia vonku lebo rodičia sa ich boju pustiť, čo ak im dieťa vybehne na cestu za odkotúlonou loptou a vodič, ktorý ide neraz 50 km/h nestihne ubrzidť. Značka na začiatku 30 km/h asi ani nie je respektovaná. Prečo v obytnej zóne kde majú byť na prvom mieste obyvattelia a ich bezpečnosť nemožu byť nainštalované spomalovače, . To že sa ľudia sťažuju, že to ničí autá alebo podobne je opodstatnené, ale je v prípade neštastia ľahšie vymeniteľný alebos sa dá nahradiť aj ľudský život.

Odpadky pri vodárni (Ulica Lazná)

03. apríl 2018
Zodpovednosť: Krásno nad Kysucou
V riešení

Dobrý deň prajem, chcel by som poprosiť o odstránenie neporiadku a veľa odpadkov pri vodárni a v okolí cesty , ktorá k nej pristupuje. Žial, tento neporiadok robia ľudia , ktorí tam jazdia vo večerných hodinách. Pomohla by hliadka mestskej polície alebo nasadenie metských kamier. Chcem sa spýtať kedy bude jarné upratovanie sprevádzané nasadením veľkých kontajnerov a kedy plánujete akciu "Očistenie mesta od odpadkov" , ktorá bola aj minulý rok, lebo je mnoho osád a častí mesta , ktoré by chcelo vyčistiť. Ako turista by som sa veľmi rád pričinil vyzbieraním odpadkov v osadách (Gašov, Šurabov, Gavlasov či Šustkov a ďalšie...) ako aj okolí. S pozdravom Jakub


Viac podnetov Aplikácia Nahlásiť podnet

19 otvorených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: -
Trend: Klesajúci (-2)


9 vyriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 1
Trend: Stúpajúci (+1)


5 neriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 1
Trend: Stúpajúci (+1)


viac »