Detské ihrisko v Kalinove v chátrajúcom stave

13. júl 2018
Zodpovednosť: Krásno nad Kysucou
V riešení

Dobrý deň, chcela by som upozorniť na chátrajúce ihrisko v časti Kalinov. Na stave zariadení sa podpísal zrub času, kde drevené komponenty odhnivaju a sú značne poškodené. Hojdačky pomaly stracaju stabilitu viď foto. Hupacka je v dezolátnom nepoužiteľnom stave. Je prehnita a chýba aj sedadlo viď foto. Zábradlie pri schodoch na šmykľavku je tiež prehnite, už aj časti chýbajú viď foto. Je len otázkou času kedy sa uvoľnia ďaľšie časti a dôjde ku zraneniu. Za rekonštrukciu ihriska vopred ďakujeme aj s našimi najmenšími, aby mali kde tráviť letné prázdniny.

Separovanie v novej výstavbe na stanici

26. jún 2018
Zodpovednosť: Krásno nad Kysucou
Vyriešený

Dobrý deň, chcem sa spýtať či nám do novej výstavby na stanici dáte nejaké zberné kontajnery alebo akým spôsobom máme separovať odpad? Už druhýkrát sme mali nachystané vrecia s plastami v čase kedy mali zbierať separovaný zber a ani raz nám ich nevyviezli. Včera 25-teho sa zbieralo po celej stanici, ale k nám nikto neprišiel. Máme teda všetok odpad hádzať do popolnice (aj plasty, sklo, tetrapaky, plechovky)? Mrzí nás to, pretože sme za myšlienku separovania a chceli by sme separovať aj naďalej. Ďakujem za vysvetlenie

Neporiadok na cyklotrase

04. jún 2018
Zodpovednosť: Krásno nad Kysucou
Vyriešený

Takto vyzerá koniec medzinárodnej cyklotrasy pri kostole v Krásne nad Kysucou, už viackrát sme žiadali odstrániť tie kontejnery na recykláciu, ktoré slúžia podľa krasňanov na recykláciu všetkého a nie toho, na čo slúžia kontejnery. Je tu bordel a smrad. Pekná vizitka pre všetkých tých Poliakov a Čechov, ktoré sa tu zastavia na zmrzlinu. Najnovší šport v Krásne je hoď si svou fľašu do kontejnera najlepšie po polnoci, veď keď nespím ja, prečo by spali ostatní a hlavne deti čo tu bývajú.


Viac podnetov Aplikácia Nahlásiť podnet

21 otvorených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 1
Trend: Bez zmeny


11 vyriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 1
Trend: Bez zmeny


5 neriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: -
Trend: Bez zmeny


viac »