Mestské hodiny

12. december 2017
Zodpovednosť: Krásno nad Kysucou
Vyriešený

Dobrý deň, chcem pochváliť vynovenie kultúrneho domu. Zaujímavá je novinka - mestské hodiny. Zároveň však chcem požiadať buď o stíšenie ozvučenia, prípadne úplné vypnutie ohlasovania času. Ide o pomerne rušivý zvuk, hlučný a časom (každú hodinu znelka) i nepríjemný. Myslím, že bitie kostolných zvonov postačí, nie je potrebné hluk v meste ešte násobiť ďalším zvukom popri oznamovaní rozhlasom a pod. Zmysel by azda malo ohlásenie poludnia zvukovou znelkou, ale nie každú hodinu. Vopred ďakujem.

Parkovanie na chodníku

30. november 2017
Zodpovednosť: Krásno nad Kysucou
Zaslané samospráve

Dobry den Pred policajnou stanicou je znacka parkovanie na chodniku. Chcem sa opytat, ci primarnym ucelom chodnika nie je nahodou chodza po nom pre pesich. Ako moze byt chodnik aj ked je tam znacka skor parkoviskom ako chodnikom a ludia musia zostupit z neho, vystavit sa tak nebezpecenstvu, zatial co auta stoja na chodniku? Ved nech si tie auta nechaju na ceste a obcania mozu pouzivat chodnik. Pride mi to logicke a hlavne prakticke.

Nebezpečný roskopaný chodník na ulici SNP

13. november 2017
Zodpovednosť: Krásno nad Kysucou
Vyriešený

Dobrý deň, chcela by som upozorniť na nebezpečnú situáciu, t.j. rozkopanie chodníka na ulici SNP (na križovatke pri cintoríne). Je tam vykopaná obrovská jama, ktorá vôbec neni ohradená, čo je zo zákona povinnosť. Navyše tam vytŕča dlhá roxorová tyč. Chcem sa spýtať, kedy bude chodník daný do pôvodného stavu, nakoľko deti aj ľudia stále chodia po ceste. A ešte mám otázku, ohľadom rozkopanie, či je to v súlade zo zákonom, nakoľko rozkopávkové povolenie je len do 31.10. a dnes je už 13.11.a stále je to rozkopané a nezabezpečené.


Viac podnetov Aplikácia Nahlásiť podnet

12 otvorených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 1
Trend: Bez zmeny


8 vyriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 4
Trend: Stúpajúci (+2)


4 neriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: -
Trend: Klesajúci (-1)


viac »