Výtlky na Kysuckej ceste

18. marec 2018
Zodpovednosť: Krásno nad Kysucou
V riešení

Kysucká cesta je v dezolátnom stave, v poslednom čase sa priemyselná oblasť rozrastá a cesta je veľmi vyťažená. Obrovské množstvo veľkých ťažkých áut je tu na dennom poriadku. Vhodné by bolo označiť obytnu zónu dopravnou značkou, znížit rýchlosť a opraviť cestu. Na ulici býva veľké množstvo detí a starých ľudí, prechádzanie cez cestu tu nie je sranda. Tiež ulicou prechádzajú všetci cyklisti zo smeru Dunajov - bystrice, bola som svedkom niekoľkých pádov na rozbitej, nepozametanej ceste a nehodu možno do času očakávať.

Výrub lesa

09. marec 2018
Zodpovednosť: Krásno nad Kysucou
V riešení

Dobrý deň, chcel by som sa opýtať na dôvod masívneho výrubu lesa. Prečo sa vlastne toto deje? Každý deň ubúdajú desiatky stromov, prečo? Vyrúbané stromy sa zvážajú popri ceste , ktorá vedie do osady Gavlasov a denno denne tam nakladajú mechanizmy, ktoré zaberajú celú cestu a nieje možne sa dostať do osady. Chceme tu mať mesačnú krajinu?

Odtrhnutý nápis + poškodené sedačky na tribúne

16. február 2018
Zodpovednosť: Krásno nad Kysucou
V riešení

Dobrý deň, Veľmi rád by som sa chcel spýtať, či sa miení urobiť niečo s poškodenými sedačkami na tribúne, popísanými dverami miestnosti pre hlásateľa a odtrhnutým nápisom na vstupnej bráne do štadióna. Ak ma pamäť neklame, tak divácka časť tribúny sa otvárala v máji 2010. Od tej doby prešlo pomaly 8 rokov, no tribúna vyzerá pomaly horšie ako o dosť staršie tribúny v iných okolitých mestách. Bolo by veľmi dobré to dať do poriadku ešte pred začiatkom jarnej časti sezóny, aby diváci hostí si nepomysleli o nás, že sa tu o to nestárame ;) Ďakujem za odpoveď


Viac podnetov Aplikácia Nahlásiť podnet

17 otvorených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 3
Trend: Stúpajúci (+1)


8 vyriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: -
Trend: Klesajúci (-1)


4 neriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: -
Trend: Bez zmeny


viac »