Ul. Staničná-cyklotrasa-znečistená

12. júl 2020
Zodpovednosť: Krásno nad Kysucou
V riešení

Dobrý deň, chcem nahlásiť problém so znečistením cyklotrasy ku ktorému došlo pravdepodobne pri kosení jej okolia. Na asfalte sa nachádza veľké množstvo kameňov. Pre korčuliarov je tento úsek neprejazdný a cyklisti si koledujú o defekt a vneposlednom rade to nerobí dobrý dojem pre turistov ktorý sú u nás 1x. Ďakujem.

Ul. SNP-znečisťovanie-pôdy

08. júl 2020
Zodpovednosť: Krásno nad Kysucou
V riešení

Dobrý deň. Spoločnosť ktorá zabezpečuje výkop pre severoslovenské vodárne a kanalizácie neustále znečisťuje veľkými nánosmi blata celé okolie zastávky na Rázcestí. Ľudia sa sťažujú a nadávajú, ženy na vysokých podpätkoch nemajú šancu prejsť po chodníkoch. Keď po ceste prejde autobus všetok prach z cesty ide do ľudí na zastávke. prosíme mesto a miestny stavebný úrad aby dozeral na dodržiavanie zákona o inžinierských stavbách pretože firma ktorá stavbu realizuje porušuje radu paragrafov od zabezpečenia, označenia, údržbu stavby až po ohrozovanie zdravia a bezpečnosti občanov. zároveň sa chcem opýtať či stavebný úrad vydal stavebné povolenie bez toho aby si zhotoviteľ zabezpečil pravidelné čistenie komunikácií a okolia. ďakujem s pozdravom Vyšinský.

Ul. Školská-cesta-rozkopaná

07. júl 2020
Zodpovednosť: Krásno nad Kysucou
V riešení

Asfaltovanie na Školskej ulici dopadlo hrozne. Na cca 100m úseku chýba asfalt pri krajnici,posúďte sami.Klobúk dole kto to vymeral a schválil.


Viac podnetov Aplikácia Nahlásiť podnet

88 otvorených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 13
Trend: Stúpajúci (+8)


28 vyriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 2
Trend: Stúpajúci (+1)


11 neriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 2
Trend: Stúpajúci (+2)


viac »