Divá zver

17. október 2017
Zodpovednosť: Určuje sa
Zaslané samospráve

Žiadame kompetentných, aby začali okamžite konať vo veci čiernej zveri, ktorá je enormne premnožená. Ničí majetky, ľudia sa po zotmení alebo skoro ráno boja chodiť do roboty a deti do školy. Vyskytuje sa bezprostredne v blízkosti rodinných domov a cestných komunikáciách, viackrát aj na autobusovej zastávke a to v mnohopočetných čriedach, ničoho sa nebojí. Vieme, že aj inde majú podobné problémy, no situácia v našej ulici je už neúnosná! Fotky sú spred mesiaca, teraz je to oveľa horšie, nech sa páči pozrieť naživo. Nechceme čakať na to kedy napadne človeka, aby sa situácia konečne začala riešiť!

Výmena dverí v železničnej stanici

10. október 2017
Zodpovednosť: Krásno nad Kysucou
V riešení

Zdravím, prosím Vás, neplánujete vymeniť na železničnej stanici v Čadci vo vestibule dvere za automatické? Blíži sa zima a tie staré kt. tu sú, sa nezatvaraju a keď sú otvorené, je tu prievan a dosť chladno aj napriek tomu že stanicu vykurujete. Podstatne by sa zvýšil konfort pre cestujúcich. Ďakujem Vám.

Separovaný zber - sklo -prevrátený kontejner

10. október 2017
Zodpovednosť: Krásno nad Kysucou
Zaslané samospráve

Na ul Leonarda Sojčaka (Zákysučie) Je prevrátený naplnený kontejner na sklo do odpadného kanála pri ceste. Z tohto dôvodu už ľudia začínajú odkladať odpad-sklo pri ceste. Predpokladám, že vývoz nebol už dlhšiu dobu, pretože kontejner bol úplne plný už pred cca 3 týždňami.


Viac podnetov Aplikácia Nahlásiť podnet

14 otvorených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 3
Trend: Stúpajúci (+1)


2 vyriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: -
Trend: Klesajúci (-1)


4 neriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 2
Trend: Bez zmeny


viac »