Reklamný pútač na pohostinstvo Sokolovňa

26. apríl 2017
Zodpovednosť: Určuje sa
Zaslané samospráve

Na rohu ulice M.R.Stefanika a ulicky vedla parku k pohostinstvu Sokolovna si ktosi len tak postavil na chodnik a retazou priputal reklamny putac na pohostinstvo Sokolovna zaberajuci asi tretinu chodnika medzi stlpom verejneho osvetlenia a plotom. Je tato reklamna plocha zaberajuca chodnik urceny pre chodcov legalna? Preco ju mesto/MsP toleruje a okamzite nepokutuje a neda odstranit?

Náletové dreviny a čistota Centrum Mesta Nové Zámky - Tabaková

24. apríl 2017
Zodpovednosť: Určuje sa
Zaslané samospráve

V centre mesta v lokalite Tabaková (pri Astronomickom kabinete, medzi Tabakovou a Fajkovou - plánovaná cesta ) je časť zarastená náletovými drevinami a značne znečistená odpadkami, igelitovými taškami a papiermi. Bolo by potrebné vypíliť tieto náletové dreviny a lokalitu vyčistiť, a tým skultúrniť prostredie pre občanov, zväčšiť priestor pre venčenie psov, umožniť prístup na Fajkovú ulicu. Ďakujem za vyriešenie podnetu

Reklamný pútač na reštauráciu Mlyn

23. apríl 2017
Zodpovednosť: Určuje sa
Zaslané samospráve

Na rohu ulice M.R.Stefanika a Medzimlynie si ktosi len tak postavil na chodnik a retazou priputal reklamny putac na restauraciu Mlyn. Je tato reklamna plocha zaberajuca chodnik urceny pre chodcov legalna? Preco ju mesto/MsP toleruje a okamzite nepokutuje a neda odstranit? Rovnako tak bol dlhsie reklamny putac na pohostinstvo Sokolovna obdalec na rohu M.R. Stefanika a ulicky k pohostinstvu, ale v nedelu som ho tam nevidel, pravdepodobne ho vykladaju von v pracovne dni.


Viac podnetov Aplikácia Nahlásiť podnet

82 otvorených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 19
Trend: Stúpajúci (+11)


199 vyriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 2
Trend: Klesajúci (-5)


63 neriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 3
Trend: Stúpajúci (+3)


viac »