Staré auto na odťah

26. september 2017
Zodpovednosť: Určuje sa
Zaslané samospráve

V bernolákovom parku sa z parkoviska pri reštaurácii 3 groše skotúľalo do stromu dlhodobo odstavené a evidentne nepojazdné auto. Poprosím o jeho odstránenie.

Zlomený strom po víchrici

18. september 2017
Zodpovednosť: Nové Zámky
V riešení

Zlomena vrba zahatala prechod cez chodnik na Sihoti.

Ukradnutý smetný kôš na rohu ulíc Dostojevská a Komjatická

17. september 2017
Zodpovednosť: Nové Zámky
Vyriešený

Prosím Vás o zabezpečenie znova osadenia smetného koša, s tým, aby ho fy Brantner zabezpečila proti ukradnutiu, napr. reťazou o stĺp pouličného osvetlenia, kde bol predtým voľne položený od októbra 2016 na rohu ulíc Dostojevská a Komjatická. Ľudia už neodhadzovali cestou z Tesca odpad na zem.Od štvrtka 14.9.2017 tento odpadkový kôš chýba.Po „pátraní“ som zistil, že v ten deň cca o 8:00 prišla chudá, počierna žena s reflexnou oranžovou vestou a naložila smetný kôš na železný fúrik a odviezla ho po Výpalisku smerom k viaduktu-kde sú Zberné suroviny. Potom ju videli ako tlačí fúrik s plechmi po Komjatickej ul. smerom k ďalším Zberným surovinám. Mestský policajti by mali kontrolovať zberné suroviny,či tam nie je kradnutý železný šrot,ako predtým liatinové poklopy.Dúfam v kladné vybavenie.


Viac podnetov Aplikácia Nahlásiť podnet

97 otvorených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 9
Trend: Stúpajúci (+7)


224 vyriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 5
Trend: Klesajúci (-3)


67 neriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 1
Trend: Stúpajúci (+1)


viac »