Nebezpečenstvo

13. november 2018
Zodpovednosť: Určuje sa
Zaslané samospráve

Zasielam vám podnet na riešenie . Nový chodník ktorý už je dlhú dobu pre nás chodcov nepoužitelný nakolko konáre zo stromov nám bránia aby sme bezpečne chodili po chodníku. Dalej vás poprosím dať tabulu zákaz parkovania nakolko tam parkujú autá a my chodci a naše deti musíme chodiť po hlavnej ceste a tým vystavujeme nebezpečenstvu seba a naše deti ,ak chceme z ulice Kvetnej ísť na Hradnú ulicu máme problém výsť nakolko nemáme žiaden výhlad lebo zaparkované auta nám v tom bránia . Autá kludne možu o pár metrov zaparkovať do uličky, . Dúfam že zdraví rozum vyhrá.

Nebezpečný chodník.

12. november 2018
Zodpovednosť: Určuje sa
Zaslané samospráve

Zdravím poprosím vás o ostrihanie konárov ktoré zasahujú na chodník . Momentálne musíme chodiť po chodníku skrceny alebo ísť na hlavnú cestu. Ďalej zákaz parkovania na tom chodníku nakoľko si tam návštevníci parkujú a ja chodím po hlavnej ceste s kočíkom nakoľko nemám šancu prejsť cez chodník !! Tým vystavujem nebezpečenstvu seba a moju rodinu . Chodník ste spravili pre nás chodcov a nie pre automobily . Riešenie jednoduché nech si to odparkuju o pár metrov ďalej do uličky. Poprosím o skóre. Riešenie problému .

Nepojazdné auto

11. november 2018
Zodpovednosť: Nové Zámky
V riešení

Dobry den uz vyše roka stoji toto auto na parkovisku na G.Bethlena 43. Je nepojazdne, s ŠPZ. Nevieme kto je majitelom auta. Poprosila by som keby si majitel odparkoval toto auto. Dakujeme za skore vybavenie ziadosti.


Viac podnetov Aplikácia Nahlásiť podnet

179 otvorených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 14
Trend: Klesajúci (-1)


302 vyriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 2
Trend: Klesajúci (-8)


109 neriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 7
Trend: Stúpajúci (+5)


viac »