Komárňanská cesta-zastávka MHD -poškodená

06. január 2019
Zodpovednosť: Nové Zámky
Vyriešený

Autobusová zastávka na Kapisztóryho ulici (Stará nemocnica) je od septembra poškodená, už piaty mesiac úplne uniká pozornosti Mesta. Ľudia čakajú vo vetre a v prievane. Chcem vás požiadok o čo najrýchlejšiu opravu deravej zastávky, predsa len - v prievane v januárovom studenom vetre nie je príjemné čakať. Keďže k oprave už dlho neprichádza pridávam aj stručný návod čo treba priniesť a do autobusovej zastávky doplniť. S pozdravom, MV

Cyrilometódska-cyklotrasa-chýbajúca

15. december 2018
Zodpovednosť: Nové Zámky
Neriešený

Dobry den. Bolo by prosim mozne v spolupraci s firmou ARRIVA Nove Zamky ,a.s. zaviest sluzbu zdielanych bicyklov ( bikesharing ) Pilotna trasa by mohla viest od vlakovej stanice po letomostie ( po papiernictvo )kde chodnik je dostatocne siroky a mohol by sa rozdelit pre pesich a pre cyklistov. Po ziskani vysledkov ci ludia vobec vyuzivaju sluzbu,ci vobec maju zaujem ,ci neposkodzuju zamerne bicykle ( vid.Slovnaft Bike Sharing v BA ) by mohla trasa pokracovat az po namestie pripadne dalej. prajem pekny den.

Cyrilometódska-Verejné služby-iné

13. december 2018
Zodpovednosť: Nové Zámky
Uzavretý

Dobry den. bolo by mozne instalovat pristupovy bod Wifi pripojenia napriklad v zeleznicnom vestibule a na autobusovej stanici? Dovod: Obyvatelia by mali moznost pripojit sa na internetove pripojenie kde by si vedeli vyhladat dolezite informacie,turisti ktory prechadzaju mestom by si mohli vo svojom smartphone pozriet oficialnu webstranku mesta pripadne ine informacie o sluzbach ktore poskytuje mesto. Európ­ska únia vy­tvo­rila pro­jekt WiFi4EU kde sa kazda obec ktora ma zaujem o Wifi pripojenie staci podat ziadost.link nizsie. https://ec.europa.eu/digital-single-market/en/news/winners-wifi4eu-call-announced Prajem pekny den.


Viac podnetov Aplikácia Nahlásiť podnet

174 otvorených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 4
Trend: Klesajúci (-1)


315 vyriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 6
Trend: Klesajúci (-1)


122 neriešených podnetov

Podnetov za posledný mesiac: 5
Trend: Klesajúci (-4)


viac »