Na Uhlisku-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

Vyriešený

Neporiadok - špaky, odpadky a sklo na detskom ihrisku Golianova Parčík

26. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za podnet. Uvedený priestor okolia sedenia pri detskom ihrisku na Golianovej ul. bol dňa 20.7.2021 dočistený aktivačnými pracovníkmi mesta.

Ing. Michal Štúber, Oddelenie odpadového hospodárstva a údržby verejných priestranstiev MsÚ Banská Bystrica

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania