Zvolenská cesta-chodník-poškodená dlažba

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

Neriešený

Chodník, na Zvolenskej ceste smerom k Vlakovej stanici Radvaň, je dlhodobo v dezolátnom stave. Prosíme o nápravu

29. november 2023

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,

ďakujeme za upozornenie, podľa fotografie sa mi to nezdalo ako to isté miesto. Prosím zadávateľa o potvrdenie a v prípade zhody budú podnety zlúčené.

Ďakujem,
Admin OpS
29. november 2023

Alena

Dobrý deň. Myslím si ze ten chodník je v omnoho horšom stave než keď bol nahlásený prvýkrát v júni 2022. Preto sa to nezdá ako totožné miesto. Týmto chcem opätovne urgovať opravu.
14. december 2023

Odkazprestarostu.sk

Podnet bol opätovne zaslaný samospráve.

Ďakujem,
Admin OpS

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania