Poklop na Partizánskej ceste

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

Vyriešený
meno
Veronika 14. februára 2018

Železný poklop na chodníku na Partizánskej ceste, pri budove Slovenskej pošty, z tej strany ako je bankomat je poškodený, preliačený, trčī z neho železo.

16. február 2018

Odpoveď samosprávy

O danej problematike vieme, poklop bol poškodený počas výkonu zimnej údržby peších komunikácií a bude dodávateľskou spoločnosťou vymenený, opravený.

Oddelenie údržby MK a IS
10. máj 2019

Michal

Overenie stavu podnetu - podnet bol vyriešený

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania