Nedokončené zábradlie Tulská

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

Vyriešený

Zaslal: Jano, 10. marca 2018 Odoslané z mobilnej aplikácie

Prosím o dokončenie zábradlia na Tulskej 57-61 ulici, hore chýba jeden diel, majstri ho zrejme tiež osadili opačne celé, keďže sklon nosných stĺpikov je nadol. Zábradlie zbytočne hrdzavie tak ak by to teploty dovolili, bolo by dobre ho natrieť nech slúži co najdlhšie. Ďakujem.

08. apríl 2018

Jan

Zatiaľ sa nič nepohlo, spolu s opravou ak by bolo možné aj dosypať hlinou a zatrávniť okolie zabradlia - viď. obrázok. Ďakujem.
15. máj 2018

Marek

Vyriešené.

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.