Podchod nebezpečné rozbité sklenené výplne

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

Neriešený
meno
Milan Cerovský 03. mája 2018

Dobrý deň,
v podchode na Štefánikovom nábreží sú zo strany od mesta rozbité sklenené výplne. Z strany od cesty podla mňa hrozí pád výplne na prechádzajúcich chodcov v podchode. Prosím vás o odstránenie poškodených výplní a ak sa dá o ich nahradenie za ťažšie rozbitné výplne. Rovnako sa pýtam, či sa dá dačo robiť s tým podchodom lebo už xy rokov vyzerá spustnuto. Ďakujem

25. august 2018

Margita Novoroľníková

Tieto rozbité výplne sú ozaj nebezpečné, či je to pre chodcov po chodníku, alebo aj do podchodu. Chodník je frekventovaný od zastávky MHD. Nakoniec to aj veľmi zle vypadá.
07. máj 2019

Radim

Mesto je otvorené pre turistov, hlavne cudzincov :-) tí hádam nechodia MHD a nepoužívajú podchody :-) Toto je vizitka mesta. Mesto športu. Páni poslanci by mali dostať príkazom 1 týždeň v mesiaci chodiť len peši a MHD, potom by ste videli zmeny.
09. máj 2019

Radim

doplnenie 9.5. 2019

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania