Zlomená zberná nádoba na plasty

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

Vyriešený

Prosím o opravu, resp. výmenu koša na plasty na Tulskej 65. Ďakujem

21. júl 2018

Jano

Ďakujeme, opravené.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.