Strieborné nám.-chodník-poškodená dlažba

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

Neriešený
meno
Vladimir 21. januára 2019

Banská Bystrica ako mesto športu so zanedbanou údržbou mestských chodníkov v dezolátnom stave.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania