M.M.Hodžu-chodník-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

Neriešený
meno
Vladimir 02. februára 2019

Dlhodobo zanedbaný chodník.

16. február 2019

Juraj

Jedna sa o dlhodobo zanedbanu kompletnu ulicu (cesta/chodniky) priamo v centre mesta.
19. február 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Juraj Hurný
hurny.odkaz@gmail.com

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania