Kyjevské námestie-zábradlie-chýbajúce

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

Vyriešený
meno
Andrea 09. apríla 2019

Dobrý deň, v blízkosti pracoviska Mestskej polície je schodisko. Z chodníka tam chýba zábradlie. Je to veľké riziko úrazu pre malé deti. Môžu spadnúť do dolnej etáže schodiska. Nehovoriac o tom, aké množstvo odpadkov sa na schodisku nachádza.

26. apríl 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Juraj Hurný
Odkaz pre starostu
hurny.odkaz@gmail.com
02. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Správca miestnych komunikácií doplní chýbajúce zábradlie na Tulskej ulici v priebehu mesiacov máj - jún 2019.

Oddelenie údržby miestnych komunikácií a inžinierskych sietí, MsÚ Banská Bystrica
21. jún 2019

Andrea

Dobrý deň, zábradlie už je nainštalované. Ďakujeme. Nedá mi ale podotknúť, že neporiadok zostal. Predpokladám, že to bude ešte upratané. Ide o priestor tesne sú sediaci s pracoviskom mestskej polície. Je to aj jej vizitka.
26. august 2020

Andrea

dobrý deň, nedá sa nepovedať, že zábradlie je osetrene povrchovym naterom oproti korozii iba zo strany, ktorú je vidieť. z druhej strany protikorozna ochrana chýba.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania