Zelená-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

Neriešený

Viac ako polroka odstavene vozidlo nad Tulskou ulicou pri garazach. Auto uz je zarastene aj krikmi

06. október 2019

Lukáš

Vozidlo sa presunulo na ine miesto pri garazach.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania