Sadová-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo bez EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

Zaslané samospráve
meno
Jozef 14. augusta 2019

Dobrý deň.
Na Sadovej ulici za kauflandom sú dlhodobo odstavené vraky áut bez ŠPZ. Ešte ako bonus sú odstavené na ceste v protismere.
Žiadam o nápravu a udelenie pokuty za parkovanie v protismere.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.