Bernolákova-chodník-poškodená dlažba

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

Neriešený
meno
Michal H. 29. apríla 2020

Prepadnutý chodník, obrubník a nebezpečná diera na Bernolákovej ulici.

14. máj 2020

Odkazprestarostu.sk

Podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

Admin OpS

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania