Cesta k nemocnici-vertikálna značka-zle otočená

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

Vyriešený
meno
Milan Cerovský 03. júna 2020

Dobrý deň,
pri kruhovom objazde pri Aurise v smere od starej nemocnici konáre stromu zakrývajú dopravnú značku IS 10 - návesť pred križovatkou.
Prosím o nápravu tak aby bolo dopravné značenie opäť plne viditeľné.

Ďakujem

08. jún 2020

Milan Cerovský

Aktualizácia podnetu: Podnet vyriešený. Dakujem za promptnost.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania