Trieda Hradca Králové-kanalizácia-poškodený kanalizačný poklop

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

V riešení
meno
Milan Cerovský 20. júna 2020

Dobrý deň, na ulici "Trieda Hradca Králové" sa po pravej strane nachádzajú kanalizačné poklopy pre zber dažďovej vody, ktoré sú neúmerne vpustené pod povrch vozovky.
Ak vojde vodič motorového vozidla pri rýchlosti 50 km/h na takýto poklop tak riskuje poškodenie vozidla.
Čo je oveľa viac nebezpečné, ak na tento poklop prejde cyklista kde môže hroziť jeho pád na vozovku, či nebodaj pod idúce vozidlo.

Tento stav týchto poklop už trvá dlhé roky a doteraz sa s nimi asi nič neurobilo.

K tomu je asi jeden poklop úplne upchatý a druhý je z veľkej časti prekrytý asfaltom.

Žiadam o ich opravu a to tak aby boli priamo v rovine s úrovňou vozovky + prosím určenie horizontu kedy by mohla byť oprava zrealizovaná.

Ďakujem

M. Cerovský

06. júl 2020

Odkazprestarostu.sk

Podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

Admin OpS
07. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Výškovú úpravu uličných vpustí, ako aj vyčistenie zaradíme do plánu opráv a čistenia bez bližšieho určenia termínu.

Oddelenie údržby miestnych komunikácií a inžinierskych sietí MsÚ Banská Bystrica

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.