V riešení 0
Vyriešené 0
Neriešené 0
Rozhodnite 0

Senica, Šalková, Majer, Uhlisko

Výrub stromov pre reklamu

Senica, Šalková, Majer, Uhlisko - Stavebná


12. decembra 2016

1 komentár

Zodpovednosť: Mesto Banská Bystrica

V riešení
 
November 2016

Časti rozbitých áut

Senica, Šalková, Majer, Uhlisko - 9.mája


25. novembra 2016

1 komentár

Zodpovednosť: Mesto Banská Bystrica

Vyriešený
 

Odstránenie nefunkčných búdok z parku

Senica, Šalková, Majer, Uhlisko - Hronské predmestie


21. novembra 2016

1 komentár

Zodpovednosť: Mesto Banská Bystrica

Vyriešený
 
August 2016
Neriešený
 
Júl 2016
Rozhodnite
 
Jún 2016

Cesta v dezolátnom stave Pod Urpínom

Senica, Šalková, Majer, Uhlisko - Pod Urpínom


27. júna 2016

Zodpovednosť: Mesto Banská Bystrica

V riešení
 

Výtlky

Senica, Šalková, Majer, Uhlisko - Senická cesta


15. júna 2016

1 komentár

Zodpovednosť: Iný subjekt

Vyriešený
 

Skládka odpadu

Senica, Šalková, Majer, Uhlisko - Stavebná


02. júna 2016

1 komentár

Zodpovednosť: Mesto Banská Bystrica

Vyriešený
 
Neriešený
 
Máj 2016

Parkovisko/vrakovisko na mestskej zeleni

Senica, Šalková, Majer, Uhlisko - Hviezdoslavova


21. mája 2016

2 aktualizácie

Zodpovednosť: Mesto Banská Bystrica

Vyriešený
 

Odpadky

Senica, Šalková, Majer, Uhlisko - Hviezdoslavova


02. mája 2016

1 komentár

Zodpovednosť: Mesto Banská Bystrica

Vyriešený
 
Apríl 2016
Neriešený
 
Marec 2016

Neprehladna krizovatka Jesenskeho-Na Uhlisku

Senica, Šalková, Majer, Uhlisko - Hronské predmestie


04. marca 2016

3 komentáre

Zodpovednosť: Mesto Banská Bystrica

Neriešený
 

Blikajuca lampa verejneho osvetlenua

Senica, Šalková, Majer, Uhlisko - Družstevná


01. marca 2016

1 aktualizácia

Zodpovednosť: Mesto Banská Bystrica

Vyriešený
 
Február 2016

Nepojazdne auto - Jesenskeho ulica

Senica, Šalková, Majer, Uhlisko - Jesenského


26. februára 2016

1 komentár 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Mesto Banská Bystrica

Vyriešený