Iliaš, Rakytovce, Kremnička, Podháj

Kríky v úzkej nebezpečnej zákrute

Iliaš, Rakytovce, Kremnička, Podháj - Sokolovská


10. júna 2017

1 komentár

Zodpovednosť: Mesto Banská Bystrica

Vyriešený
 

Nepokosená tráva

Iliaš, Rakytovce, Kremnička, Podháj - Kremnička


09. júna 2017

2 komentáre

Zodpovednosť: Iný subjekt

Neriešený
 
Marec 2017

Kontajner na plasty - Sládkovičova ul.

Iliaš, Rakytovce, Kremnička, Podháj - Podháj


28. marca 2017

1 komentár

Zodpovednosť: Mesto Banská Bystrica

Uzavretý
 
Január 2017

Gigantické cencúľe

Iliaš, Rakytovce, Kremnička, Podháj - Medená


19. januára 2017

Zodpovednosť: Mesto Banská Bystrica

Neriešený
 
November 2016
V riešení
 
Október 2016

Zarastajúce chodníky

Iliaš, Rakytovce, Kremnička, Podháj - Borievková


24. októbra 2016

Zodpovednosť: Mesto Banská Bystrica

V riešení
 
Máj 2016
Uzavretý
 
Marec 2016
Február 2016
V riešení
 
Január 2016

Nepozjazdne auto bez SPZ na ulici Podháj

Iliaš, Rakytovce, Kremnička, Podháj - Podháj


04. januára 2016

Zodpovednosť: Mesto Banská Bystrica

Vyriešený
 
December 2015
Vyriešený
 
November 2015

Nefungujúce verejne osvetlenie

Iliaš, Rakytovce, Kremnička, Podháj - Sládkovičova 21-51, 8-112


19. novembra 2015

1 komentár

Zodpovednosť: Mesto Banská Bystrica

V riešení
 

Ohrozenie bezpečnosti cestnej premávky

Iliaš, Rakytovce, Kremnička, Podháj - Kremnička


05. novembra 2015

3 komentáre

Zodpovednosť: Mesto Banská Bystrica

V riešení
 
Október 2015

Chodník od Tesca popod Mobelix

Iliaš, Rakytovce, Kremnička, Podháj - Zvolenská cesta


30. októbra 2015

2 komentáre

Zodpovednosť: Mesto Banská Bystrica

V riešení
 

Nefungujúce verejne osvetlenie Sládkovičova

Iliaš, Rakytovce, Kremnička, Podháj - Podháj


11. októbra 2015

2 komentáre

Zodpovednosť: Mesto Banská Bystrica

Vyriešený