Záhradná-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: Biely Kostol

Vyriešený
meno
Marián 16. októbra 2020

Nefunkčné verejné osvetlenie na Záhradnej ulici od 14.10.2020

16. október 2020

Odpoveď samosprávy

Zisťujeme príčinu nefunkčnosti verejného osvetlenia. Elektrikár to premeriava, asi niekto presekol kábel, keď robil plot, čiže oprava bude možná až po zlepšení počasia.
Kedy? do 23.10.2020

Iveta Paulová, starostka
16. október 2020

Jan Míka

Dnes bola nájdená porucha verejnom osvetlenie, poškodený zemný kábel, bola prevedená núdzová oprava a nebudú svietiť dva stožiari verejného osvetlenia. Bude povolaná špecializovaná firma na vyhľadávanie presného miesta poškodení. Zemný kábel je poškodený môže tak dôjsť k výpadku, prosím pri výpadku zavolajte na číslo 0911996843. S pozdravom Jan Míka
02. november 2020

Odpoveď samosprávy

Závada bola odstránená, osvetlenie už funguje.

Iveta Paulová, starostka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania