Výtlky na Hviezdoslavovej ulici

Zodpovednosť za riešenie: Borský Svätý Jur

Vyriešený

Zaslal: Jaroslava, 31. mája 2015

Cesty v Borskom Svätom Juri zdobí mnoho výtlkov, prasklín či dier. Cesty nie šú v moc dobrom stave a preto vodiči musia dávať pozor na svoje autá. Navrhovala by som tieto cesty zrekonštruovať.

12. jún 2015

Odpoveď samosprávy

Výtlky, ktoré sú zobrazené na fotografii sa nenachádzajú na Hviezdoslavovej ulici, ale na Ul. Ľ. Štúra. Odstránenie výtlkov na tejto ulici je naplánované na jeseň 2015.

Anna Kratochvílová
starostka obce
30. október 2015

Odpoveď samosprávy

Výtlky zobrazené na fotografii boli opravné v septembri 2015.

Anna Kratochvílová
starostka obce

Diskusia

Diskusia k podnetu bola uzatvorená.

Podnet bol archivovaný a diskusia k podnetu uzatvorená. Pokiaľ problém pretrváva, prípade sa rovnaký problém vyskytuje opakovane, prosíme Vás o jeho aktualizáciu, alebo opätovné nahlásenie.