Pri starej prachárni-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: Siemens

V riešení
meno
Peter Oravec 17. septembra 2020

Nefunkčné lampy na ulici Pri starej prachárni. Prosím o opravu a údržbu.

17. september 2020

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Siemens
30. december 2020

Milan

Oni tie lampy svietia, ale su tak zašlé, staré a špinavé, že aj napriek tomu tam je v noci tma...
25. február 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Osvetlenie bolo skontrolované a opravené.

Siemens Mobility, s.r.o.
30. apríl 2021

Peter Oravec

Dobrý deň, podnet je dva mesiace vyriešený. S pozdravom.
18. máj 2021

Peter Oravec

Dobrý deň, podnet je dva mesiace
v y r i e š e n ý.
S pozdravom.
28. júl 2021

Matúš

Pri starej prachárni-osvetlenie-nefunkčné

Vo dvore za bytovkou Pri Starej Prachárni 14 (vchádza sa z Kalinčiakovej) už takmer 2 mesiace nesvieti pouličné osvetlenie. V dvore (na ihrisku) je úplne tma. Prosím o urýchlené odstránenie problému nakoľko tadiaľ prechádzajú ľudia k svojim bytovkám a je to veľmi nebezpečené.
Ďakujem.
28. júl 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol preposlaný samospráve s upozornením na aktualizáciu.

S pozdravom

Barbora Kmeťová
Odkaz pre starostu
odkaz@institutsgi.sk

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania