Račianska-strom-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

Vyriešený
meno
Peter Oravec 21. septembra 2020

Minimálne štyri chýbajúce stromy voo štvorcoch určených na stromy na chodníku pred Figarom. Prosím o dosadenie a údržbu.

21. september 2020

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Magistrát hlavného mesta
24. september 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom
Kto? Oddelenie tvorby mestskej zelene

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
21. december 2020

Peter Oravec

Dobrý deň.
Podnet je vyriešený.
S pozdravom.
13. január 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

tento rok boli vysadené nové dreviny do prázdnych miest v uličnom stromoradí na Račianskej ulici.
Prázdne zostali len miesta , ktoré sú v blízkosti inžinierskych sietí a je potrebné ich vytýčenie pred výsadbou. Taktiež aj prázdny štvorec s pňom, ďalej od cesty pri Figare, ktorý už nie je súčasťou stromoradia, no nachádza sa v jeho blízkosti máme v evidencii. Výsadbu plánujeme po kladnom vyjadrení správcov inžinierskych sietí v priebehu roku 2021.

S pozdravom
Kedy? 2021

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania