Brestová-riešenie dopravnej situácie-nedodržiavanie dopravných predpisov

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Neriešený
meno
Andrej 26. septembra 2020

dobry den, prosim o riadne vyznacenie parkovacich miest alebo o zabezpecenie pristupnosti chodnika pre chodcov...v tomto pripade clovek nevie kto je v prave v akom rezime je parkovanie na tomto mieste...preco sa podporuje alebo toleruje taketo statie, ked je v okoli obrovske mnozstvo parkovacich miest a dobra dopravna dostupnost MHD alebo bicyklom, kedze ide o zonu max. 30 km/h? prosim nech kluby inter zabezpecia aby ich klienti dodrziavali dopravne predpisy v celom tomto okoli, alebo nech mesto riadne urci a vyznaci kde sa moze alebo nemoze stat, inak bude neustale dochadzat k problemovym situaciam a nebude mozne urcit adekvatne spravanie ucastnikov cestnej premavky

26. september 2020

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Iné
28. september 2020

Andrej

dobry den, preco tento podnet nebol priradeny? tento pripad si nezasluzi riesenie vyjadrenie?
01. október 2020

Marián

Treba vždy volať m. políciu, každý deň. Mesto podporuje nelegálne parkovanie a sami od seba nič nespravia.
03. október 2020

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: MÚ Nové Mesto
14. február 2021

Martin Uváček

Podnet neriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania