Betliarska - upchatá kanalizácia

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

Neriešený
meno
Beata 18. októbra 2020

Poprosím vyčistiť kanalizáciu, pri daždi zalieva zastávku.
Ďakujem

18. október 2020

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Magistrát hlavného mesta
20. október 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom
Kto? Oddelenie správy komunikácií

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
22. október 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

uličný vpust bol opätovne prečistený 20.10.2020 a je plne funkčný. Ďakujeme za nahlásenie podnetu.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
23. október 2020

Beata

Ďakujem pekne
10. december 2020

Beata

Situácia ohľadne kanalizácie je opätovne rovnaká, neodteká.
10. december 2020

Michal Haman

Podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku
11. december 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

situáciu prezistí príslušné oddelenie.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
21. apríl 2021

Beata

Stále sa opakujúci a neriešený problém s kanalizáciou a to je 1 deň po daždi.
29. apríl 2021

Michal Haman

Podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania