Krížna-parkovanie-problémové


V riešení
meno
Peter Oravec 15. novembra 2020

Podľa novej vyhlášky 30/2020 Z. z. sa značka zákaz zastavenia (č. 270) a zákaz státia (č. 271) vzťahujú aj na priľahlý chodník:
https://www.epi.sk/disk/zz/file/2020/2020c000z0030p003.pdf
Autá parkujúce na Krížnej ulici porušujú vyhlášku. Prosím o riešenie.

15. november 2020

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Magistrát hlavného mesta
15. november 2020

Peter Mravec

Nemá to riešiť polícia? Prečo magistrát! Vallo bude dávať papuče? 😱 🚴
16. november 2020

Jana Kolárová

keď policajtom sa tak zúfalo nechce nič robiť
18. november 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

máte pravdu takéto podnety by mali ísť na Mestskú políciu. Podnet im preposielame.
Nakoľko však MsP nemá možnosť uplatniť objektívnu zodpovednosť, chceli by sme Vás poprosiť aby ste nabudúce privolali MsP na priamo na miesto cez číslo 159 alebo štátnu políciu (štátna polícia má možnosť využiť objektívnu zodpovednosť, môžete ju kontaktovať a foto jej poslať tu: https://www.minv.sk/?kontakty-25&kontakt=354&od=1376 ).

S pozdravom
Kto? Mestská polícia hlavného mesta

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
18. november 2020

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Mestská polícia hlavného mesta SR Bratislavy
18. november 2020

Peter Mravec

Tá kamera polície na križovatke tam nevidí? Stačí sa pozrieť na monitor! Volať políciu non-stop nestíham!😁 🚴
20. november 2020

Jerome

nielen Vy, ale ONI nestihaju /vraj/
23. november 2020

Peter Oravec

Dobrý deň,
Aktuálny stav.
S pozdravom.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania