Koncová-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: Siemens

Vyriešený
meno
Maria 23. novembra 2020

Pred domom na ulici Koncova č.33 nesvieti verejné osvetlenie(lampa). Dakujem vopred za odstranenie problemu.

23. november 2020

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Siemens
05. december 2020

Michal Vlček

Dobrý deň,

verejné osvetlenie je už funkčné.

Pekný deň
Michal Vlček

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania