Račianske mýto (aj park)-cesta-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení
meno
kristina 31. januára 2021

Dobrý deň, na ceste (Šancová ulica) sa za posledný mesiac vytvoril výtlk.
Pred dvomi dňami výtlk zaasfaltovali - viď. foto č. 2.
Už po dvoch dňoch sa táto oprava začína rozpadávať a je vidieť, že o chvíľu bude potrebná opätovná oprava. A tak by som sa chcela spýtať, že keď už sa niečo opravuje, nemohlo by sa to opraviť kvalitne? Koľko peňazí stojí takáto "kvalitná" oprava?
Ďakujem

31. január 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
01. február 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom
Kto? Oddelenie správy komunikácií

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
01. február 2021

kristina

Po pár dňoch sa na mieste "opravy" nachádza opäť výtlk.
Asfalt, ktorý sa vymlel a rozpadol na malé kúsky pod kolesami autobusov špiní okolie.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania