Meteorová-Mestský mobiliár-iné

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Vyriešený

na parkovisku paralelnom s Trnavskou je dlhodobo imiestneny modry kontajner, ktory pred časom slúžil ako výkupňa papiera. Tč je nefunkčný, zaberá miesto a vytvára sa pri ňom skladka odpadu

03. marec 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

preveríme situáciu a budeme Vás informovať.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme
03. marec 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

dočistenie okolia sme zadali nášmu dodávateľovi. Čo sa týka samotného modrého kontajnera ešte preverujeme situáciu.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme
04. marec 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

kolegovia, ktorí majú na starosti zaujatie verejného priestranstva, neevidujú žiaden podnet ohľadom tohto kontajnera. Kontajner stojí na parcele KN-C 15669/15, vlastníkom je súkromná osoba a pozemok nebol zverený do správy mestskej časti. Bohužiaľ dočistenie okolia je jediné čo môže mestská časť momentálne urobiť.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme
04. marec 2021

Daniela Halasova

Nuž čo. Je to zvlaštne majetkove usporiadanie Ak s tým nemôžete nič robiť, asi to tam bude " svietit" a zavadzat dalsie roky.
Dakujem za info a snahu o riešenie. Pekny den.
10. marec 2021

Peter

Treba si ten kontajner prenajať, zaregistrovať ho ako MOM a +30.000 mesačne je vo vačku...
18. marec 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

okolie bolo vyčistené od odpadu. Podnet je teda za mestskú časť vyriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania