Krížna-Cesty a chodníky-iné

Zodpovednosť za riešenie: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

V riešení

Poškodená dlažba

28. február 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Dopravný podnik Bratislava, a.s.
01. marec 2021

Haky

A nie je to tak dlho, co sa to opravovalo. Tu sa vsetko robí polovičato. Ad zastávka pri Blumentáli. Tiež sa to začalo velmi rýchlo rozpadať. Prečo asi 🤔
15. marec 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

veľmi pekne ďakujeme za nahlásenie podnetu. Týmto Vám potvrdzujeme jeho prijatie a už sa ním zaoberá príslušné oddelenie. Veríme, že Vám odpoveď prinesieme čo najskôr.

Odbor marketingu a komunikácie
Dopravný podnik Bratislava, a.s.
14. apríl 2021

kristina

Krížna-cesta-poškodená dlažba

Dobrý deň
Medzi električkovými zástavkami na Trnavskom mýte je potrebná oprava dlažby.
Ďakujem
26. apríl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.

Pokles zámkovej dlažby v oblasti koľajových konštrukcií (výhybka a dilatačné zariadenie) evidujeme a oprava bude naplánovaná po zlepšení súčasnej nepriaznivej pandemickej a finančnej situácie.

Podotýkame, že daný stav neovplyvňuje prevádzku električkovej dopravy a zadláždenie povrchu električkovej koľajovej trate v uvedenom konkrétnom mieste je zriadené prioritne pre potreby pracovníkov prevádzky údržby koľajových tratí a zastávok a pre pohyb ich technologických vozidiel počas vykonávania opravných a čistiacich zásahov na električkovej trati a jej povrchu.

Odbor marketingu a komunikácie
Dopravný podnik Bratislava, a.s.
25. máj 2021

A...

Dobry den,
pripajam sa k tomuto podnetu.
Vzhladom na to, ze sa jedna o oblasti vyhybiek, kolajovych krizovani a podobne je minimalne nevhodne ked to zadlazdene, pripadne provizorne zaasvaltovane nie je. Vyhybky ani kolajove krizovania nepatria k lacnym veciam a prave preto, ze situacia dopravcu je viac nez zla by bolo vhodne najst prostriedky na opravu. Neverim, ze Vasi zamestnanci udrzby by si s tym nevedeli poradit. Odhliadnut od odporneho hluku - nesuhlasim aby sa zvysovalo opotrebenie po meniarnach drahych sucasti infrastruktury,.
25. máj 2021

Tomas Mahi

Je to tragédia, že sa o niečom vie, že sa to deje ale nič sa s tým nerobí. Akoby sme boli prvá krajina na svete ktorá má elektricky a rieši tento problém.
25. máj 2021

A...

Kedze DP to ukazkovo marketingovo poslal do stratena.( bez ironie kvalitna praca i marketer). chcelo by to dorucit panu Valovi (navrh adminovi).
05. jún 2021

A...

Dobrý deň,kedže tento podnet a obdobné podnety DP marketingovo odpaluje resp.aktivne riesenie ignoruje prosim admina o zvazenie zaslanie statutarovi hl.akcionara cize kancelaria primatora...neriesenych podnetov to strany DP je tu dost.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania