Ušiakova-chodník-bariérový

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Dúbravka

Neriešený
meno
Jana 08. marca 2021

Na Usiakovej ul. pri budove materskej skolky je pri chodniku listim zaneseny a nezakryty odtokovy zlab. Pri vchadzani na aj z chodnika s kocikom alebo vozickarom je to problem. Navyse je to pri skolke a teda tadial casto chodia rodicia s detmi. Moze prist k urazu dietata. Ziadame o urychlenu napravu.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania