Dvořákovo nábrežie-zábradlie-poškodené

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

V riešení
meno
Peter Oravec 12. marca 2021

Odtrhnutá časť balustrády Dvořákovho nábrežia sa váľa pri Dunaji. Prosím o riešenie.

12. marec 2021

Peter Oravec

Dobrý deň, pán admin,
mohli by ste, prosím, overiť, prečo neboli zverejnené moje podnety
109212, 109214, 109217, 109218, 109219,
ktoré čakajú na zverejnenie už viac ako desať dní?
Ďakujem, s pozdravom.
25. marec 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
múr nie je v majetku ani v správe mestskej časti. Majetkové oddelenie osloví majiteľa.

Oddelenie komunikácie s verejnosťou, Miestny úrad Bratislava-Staré Mesto
30. apríl 2021

Peter Oravec

Dobrý deň,
prosím admina, aby požiadal samosprávu o aktualizáciu vyjadrenia k podnetu.
S pozdravom.
15. jún 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

S pozdravom

Veronika Prachárová
Odkaz pre starostu
pracharova@institutsgi.sk

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania