Spišská-kanalizácia-poškodený kanalizačný poklop

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

V riešení
meno
Anonymný užívateľ 16. marca 2021 Odoslané z mobilnej aplikácie

Dobry den, chcem nahlasit vyrazne prepadnuty poklop na rohu Trencianskej a Spiskej ulice.

03. máj 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

preveríme situáciu a budeme Vás informovať.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania