Cesta na Kamzík-kanalizácia-upchatá

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení
meno
Lajci 13. apríla 2021

Upchata kanalizacia na ceste + by trebalo aj vycistit od listov vpust do kanalizacie ktory je vyzsie

11. máj 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za váš podnet. Podnetom sa zaoberá oddelenie dopravy, európskych fondov a verejného obstarávania.

Kancelária starostu
11. máj 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za váš podnet. Podnetom sa zaoberá oddelenie dopravy, európskych fondov a verejného obstarávania.

Kancelária starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania