Jarošova-cesta-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení
meno
Peter Pšenica 03. mája 2021

Na nepoužívanom železničnom priecestí Jarošova (pri križovatke s Račianskou ulicou) vznikol po dávnejšej oprave obrovský výtlk. Majstri remesla totiž dlhodobo zdevastovanú gumovú výplň v koľajniciach pred pár rokmi "vymenili" za asfaltovú, asi im to bolo jednoduchšie, a logicky prechádzajúce autá vytĺkli do tohto asfaltu obrovskú dieru, ktorú teraz všetci obchádzajú zasahovaním do chodníka, aby si neničili podvozok a počas dažďa sa tam hromadí voda, ktorú autá a autobusy krásne rozstrekujú na chodcov. Nech to už preboha poriadne opravia výmenou za novú gumovú výplň, ktorá bude mať rovnakú výšku ako priľahlá koľajnica a nebude tam vznikať stále nový a nový výtlk. To čo v Rakúsku alebo Česku ani nemusia riešiť ako problém tu v tomto štáte nie sú roky schopní opraviť do normálneho stavu...

03. máj 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
04. máj 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom
Kto? Oddelenie správy komunikácií

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
09. máj 2021

Michal Hajduk

Že zdevastovaná.. Ty si asi nič zdevastované asi ešte nevidel, že?
10. máj 2021

Peter Pšenica

Michal, neviem načo tu píšete takýto hlúpy komentár... Po prvé, ten výtlk tam je a poriadny a treba ho opraviť. Nahradiť gumovú výplň asfaltom, ktorý bol navyše od prvého dňa o niečo nižší ako vrch koľajnice viedlo logicky k tomu, že každé auto tam udieralo do toho asfaltu a začalo vytvárať výtlk. A po druhé, slovo "zdevastovaná" tam do môjho podnetu doplnil admin a ja sa s ním plne stotožňujem. Ak Vám takýto stav vyhovuje, je to Vaša voľba a buďte spokojný so svojím okolím, ale mne a množstvu ďalších ľudí to vadí.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania