Klenová-osvetlenie v strede chodníka

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení

Nove stlpy na verejne osvetlenie boli opatovne nainstalovane v strede chodnika. Kedze sa na tom este pracuje, dufam, ze to bude mozne posunut rozumnejsie ku okraju chodnika. Pesi, cyklisti aj rodicia s kocikmi to ocenia. Ide o usek Klenovej ulice medzi Rozvodnou a Magurskou. Dakujem!

04. máj 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
05. máj 2021

Roman Mihalik

Presne rovnako to robia aj v Karlovke, odpoveď bola, že kvôli sieťam sa nedá inak. Čiže namiesto vyriešenia problému sa zakonzervoval na ďalšie desiatky rokov.
05. máj 2021

Pozorovatel

Som zvedavy este kolko rokov tie povodne zemne kable vydrzia...
Ak nastane porucha a kable budu musiet spravca verejneho osvetlenia casom vymenit, kable opat dotiahnu k uz predtym osadenym stlpom (v strede chodnika) a tymto sa "kruh uzavrie"...

Len pre "zaujimavost" ked v 2019 komplet rekonstruovali Štepnu ul. v Dubravke (od plotu po plot), stlpy VO ponechali v strede cca 1m sirokeho chodnika
https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/71626/stepna-cesta-rozbita-vacsi-usek

Nasledne v 2020 cerstvo vyasfaltovane chodniky rozkopali, aby mohli vymenit povodne hrdzave stlpy
https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/72557/stepna-osvetlenie-poskodene-stlpy
05. máj 2021

Roman Mihalik

Dookola to isté, kvôli káblom sa inak nedá. A káble neprekladaju, iba menia stožiare. Skrátka zas polovičná robota, že to bráni chodcom, kočíkom a invalidnom je jedno. Rozkaz ten znel jasne....
07. máj 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom
Kto? Oddelenie osvetlenia, sietí a energetiky

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania