Dvořákovo nábrežie-Dopravné značenie-iné

Zodpovednosť za riešenie: Iné

V riešení

Dobrý deň chcel by som nahlásiť dlhodobo utrhnuté kotevné stĺpy "polery" na nábreží Dunaja. Polery sa povaľujú na brehu už cca 8 rokov. Je smutné ako sa kompetentný zo správy povodia Dunaja starajú o nábrežie a technické vybavenie prístavu a nábrežia. K utrhnutiu došlo ešte v čase povodní v roku 2013 keď sa tu uvazovali uviaznuté plavidlá ktoré smerovali do rakúska a nemecka a od tohto času to nikto ani len nerieši aby vykonal nápravu.

17. máj 2021

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: Slovenská plavba a prístavy
Horárska 938/12, 815 24 Bratislava
17. máj 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Iné
18. máj 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet sme preposlali subjektu, ktorý označila samospráva ako zodpovedný.

S pozdravom

Andrea Addová
Odkaz pre starostu
addova.odkaz@gmail.com

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania