Odborárska-cyklotrasa-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení
meno
Rasťo 26. mája 2021

Vďaka za nový cyklochodník a budúce chodníky na Odborárskej. Na cyklochodníku sa však už po pár mesiacoch objavovali bubliny dvíhajúce asfalt, ktoré boli problémom aj predtým. Za krátku dobu ich je len pár, ale postupne ich pribúda, rastú do výšky aj šírky a predpokladám, že onedlho bude nimi chodník posiaty rovnako ako bol ten starý a možno opäť neprejazdný. Je to veľká škoda, investovalo sa do toho a výsledok nebude adekvátny. Možno sa to malo pod ten asfalt vybetónovať. Dá sa s tým, prosím, ešte niečo urobiť?
Po novom chodníku takmer na celej Nobelovej, ktorý je dosť hrboľatý, je to ďalšia nekvalitná práca. Na Nobelke to cítiť pri kočíku alebo keď vám dieťa ide na bicykli. Škoda toho, ešte raz vďaka aspoň za snahu v oboch prípadoch. Ešte zlepšiť kvalitu, funkčnosť a bude to dokonalé.

26. máj 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
04. jún 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom
Kto? Oddelenie správy komunikácií

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
05. jún 2021

Martin Ján

A nie len to. Sotva bol vyasfaltovaný nový červený chodník a už na nom jazdili autá spravujúce billboardy. Myslím že chodník pre chodcov nie je dimenzovaný na hmotnosť auta, zvlášť v teplých dňoch môže dôjsť k poškodeniu .

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania