Dvořákovo nábrežie-zanedbaná zeleň

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

Neriešený

Zelený pás medzi cestou a nábrežím je zanedbávaný, rastie tu kadeco a neplní to svoj účel. Mohli by ste prosím skultivovat tak, funkcnejsie oddeľoval hlučnú cestu od promenády a taktiež pôsobil esteticky. ďakujem

09. jún 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

S pozdravom

Veronika Prachárová
Odkaz pre starostu
pracharova@institutsgi.sk

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania