Údržba Ihriska Márie Jančovej

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Karlova Ves

V riešení

Ihrisko na Adámiho ulici by si zaslúžilo lepšiu a pravidelnejšiu údržbu, občas pokosit trávu a opraviť trčiace skrutky.

27. máj 2021

Odpoveď samosprávy

Dobry den. Ihrisko sa kosi zaroven s verejnym priestranstvom, aktualne viac prsi, tak trava rastie. Momentalne realizuje nas podnik VPS uz druhe kolo kosenia. Toto detske ihrisko prejde kompletnou rekonstrukciou, ktora zacne v letnych mesiacoch.

Halina Trubinyiova
oddelenie dopravy a ZP
MiU MC Bratislava - Karlova Ves
27. máj 2021

Jozef Strezenec

A do leta kým sa začne rekonštrukcia tam tie nebezpečné skrutky budú trčať? Myslím že ihrisko nepotrebuje drahu rekonštrukciu ale pravidelnú nenakladnu údržbu...
31. máj 2021

Roman Mihalik

No a aby toho nebolo málo, múrik okolo lezeckého kameňa, ktorý nedávno za cca 3500Eur nechali opraviť navrhujú v projekte rekonštrukcie ihriska zbúrať.
21. jún 2021

Odpoveď samosprávy

Dobry den. Mate nespravnu informaciu. Murik na ihrisku urcite ostava.

Halina Trubinyiova
oddelenie dopravy a ZP
MiU MC Bratislava - Karlova Ves
21. jún 2021

Roman Mihalik

Ďakujem za upozornenie. Viete špecifikovať, o zbúranie ktorého múriku sa popise zákazky jedná?
06. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobry den. Vo finalnom projekte murik ostava.

Halina Trubinyiova
oddelenie dopravy a ZP
MiU MC Bratislava - Karlova Ves
06. júl 2021

Roman Mihalik

Takže ten múrik opravíte po jeho nepodarenej rekonštrukcii, keďže tam ostáva?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania