Gelnická-trávnatá plocha-nepokosená

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení

Dobry den , takto vyzera kosenie zelene v Rači -Gelnická -1.6.2021.
To musel byt mozgovy atlet co toto dokazal urobit , este aj zlomit konar na vzrastlom ihlicnane pri Gelnickej 16-18-nemam foto.
Prosim to fakt si takto predstavujete starostlivost o zelen ?????
Je mi na zaplakanie, ako vravela moja babka -namocit ruky do hovna a tyzden nepustit k vode.
Prosim vas , radsej nekosit ako takato spust.
Skuste si to ist pozriet nazivo a nieco s tym urobit , minimalne toto nezaplatit.
Dakujem , Furstenzellerova z Gelnickej.

02. jún 2021

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet. Preposielame ho kolegom na Magistráte hlavného mesta SR Bratislavy, ktorý predmetné pozemky spravuje a udržiava.

Mgr. Matúš Čupka, vedúci oddelenia životného prostredia a dopravy MÚ Bratislava - Rača
02. jún 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
02. jún 2021

Martin Uváček

Tipujem na AII. Chlapci z komunalneho podniku by snáď takú spúšť nezanechali.
17. jún 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
23. júl 2021

Martin Uváček

A aké stanovisko zaujalo kompetentne oddelenie?
27. júl 2021

Katarína Fürstenzellerová

Ze sa s tym zaoberaju a pistupili to dalej 😆😆😆

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania