Kukučínova-riešenie dopravnej situácie-nebezpečné

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení
meno
Igor Mareček 10. júna 2021

odbočka z Kukučínovej na Pluhovú
ničenie chodníka a ohrozovanie chodcov veľkými vozidlami pri odbočovaní

- treba osadiť stĺpiky zabraňujúce vjazdu vozidiel na chodník pri odbočovaní
- treba osadiť značku zakazujúcu vjazd kamiónov

15. jún 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
30. jún 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

S pozdravom

Veronika Prachárová
Odkaz pre starostu
pracharova@institutsgi.sk
30. jún 2021

Igor Mareček

veľmi pekne ďakujem za Vašu informáciu
igor mareček
19. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.