Vilová - výtlk, ktorý sa zväčšuje

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

V riešení
meno
Ajeťák 04. júna 2021

Na Vilovej ulici (v blízkosti Vranovskej ulice) sa nachádza výtlk, ktorý sa extrémne zväčšuje a vypadávajú z neho kusy asfaltu, prosím o opravu. Ďakujem

23. jún 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet. Kolegovia z referátu technických činností evidujú daný výtlk v zozname plánovaných opráv, ďalšie detaily budú doriešené po určení postupu prác.
Kto? Referát technických činností

Dávid Pavlík, Referát komunikácie s verejnosťou MÚ Petržalka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania