Most SNP (býv. Nový most)-vodorovná značka-zle viditeľná

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

Neriešený
meno
Zbynek Bajtek 10. júna 2021

Zanedbaná žltá súvislá čiara, parkovanie na cyklochodníku

10. jún 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
11. jún 2021

Peter Oravec

Dobrý deň,
žltá čiara už nie je v zákone ani vo vyhláške. To je iba konštatovanie faktu, ja za to nemôžem.
S pozdravom.
11. jún 2021

Zbynek Bajtek

Ok nezachytil som tuto upravu zakona, každopadne pokial sa nemýlim je medzi cyklo chodnikom a cestou dvojitá plna biela čiara ktoru je zakazané prechádzat autom.. v tom pripade by to mala asi riešiť nie mestska policia ale dopravná..
15. jún 2021

Zbynek Bajtek

Ano rozumiem len parkovanie v tejto časti nie je problem len vzhladom na náhodných parkujúcich ale aj zasobovania prilahlého podniku. Kedy vozy zasobovania blokuju celu šírku cyklochodníka..da sa nájsť aj na google street view.. ziaľ nemám po ruke aktuálne foto
15. jún 2021

Peter Oravec

Dobrý deň,
áno, aj ja rozumiem.
Jediné, čomu dlhodobo nerozumiem, je, prečo admin ponecháva duplicitné podnety, a nepriraďuje duplicitné podnety ako aktualizácie starších podnetov.
S pozdravom.
15. jún 2021

Zbynek Bajtek

Dobrý den, suhlas možno by to stálo za to ich zlúčiť do jedného vlákna.. inak zaujímavé že v časti od mosta SNP po divadlo Aréna nikoho nenapadne parkovať.. v tomto úseku už ale platia značky na foto
S pozdravom
21. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania