Jakubská-osvetlenie-poškodené stĺpy

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení

Poškodené osvetlenie chodníka zo zastávky Hečkova smerom k bytovkam. Osvetľovacia hlavica na stĺpe ledva drží.

10. jún 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
21. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
01. september 2021

Martin Uváček

Podnet aj po 2 mesiacoch neriešený. Čaká sa kým hlavica svetla úplne odpadne?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania